O Nas

Zawsze kierujemy się dobrem naszego klienta!

Długie lata pracy zespołu pod kierownictwem Jana Kościuszko pozwoliły stworzyć produkty według sprawdzonych, starych receptur o doskonałej jakości, z sukcesem tworzymy również nowe receptury w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym w Bystrej z międzynarodowym  certyfikatem IFS.

Kim jesteśmy?

Firma założona została przez Jana Kościuszko i jego syna Michała. Jan Kościuszko to założyciel legendarnych restauracji „Chłopskie Jadło” w latach 1996-2006 odznaczonych większością nagród i wyróżnień branżowych. Inicjator i organizator „Wigili dla Osób Bezdomnych i Potrzebujących” odbywającej się od 26 lat na rynku Krakowskim.

30 lat praktyki w dziedzinie kulinariów pozwoliło na wypracowanie systemu, który pozwala nam na przygotowanie w praktyce, dowolnego menu dla potrzeb klienta oraz dostarczenie tych produktów w dowolne miejsce w kraju.

Gwarantem jakości naszych produktów jest Jan Kościuszko, który nadzoruje zespół znakomitych technologów, kucharzy zatrudnionych w firmie od wielu lat, oraz zakład produkcyjny w Bystrej z międzynarodowym certyfikatem IFS.

Nasi Partnerzy

Co robimy?

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży dań gotowych mrożonych. Cechą naszej firmy jest duża elastyczność, która pozwala nam w krótkim czasie dostosować się do zmieniających się trendów rynkowych, jak i potrzeb naszych klientów.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć produkty, które będą podstawą do skomponowania najbardziej wyszukanych dań. Tradycyjne receptury, lokalni dostawcy jak i jakość bez kompromisów są podstawą naszego sukcesu. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w małej, średniej gastronomii jak również w restauracjach, a wykorzystanie ich pozwala na racjonalne przygotowanie oferty gastronomicznej o wysokich standardach.

W roku 2022 powstała  nowa linia dla dań gotowych w puszkach i słoikach. Produkty w puszkach jaki i w słoikach to klasyki kuchni polskiej bez chemii i konserwantów produkowane metodą rzemieślniczą, sterylizowane.

Dla kogo produkujemy?

Zaopatrujemy w szeroką gamę produktów firmy z sektora HoReCa oraz największe sieci stacji paliw dbając o wysoki poziom ich oferty gastronomicznej.

Do tej pory zaufały nam takie firmy jak:  Ikea, Lotos, BP, Amic Polska, Farutex, Wawel, Banfood, Bacówka i wiele innych.

Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki temu możemy być bardziej elastyczni. Realizujemy zamówienia według ściśle określonych receptur i wymagań stawianych przez naszych klientów. Opracowujemy i tworzymy produkty pod indywidualne wymagania klientów.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą, a dotychczasowym klientom za zaufanie, którym nas obdarzają. Pozostając do Państwa dyspozycji zachęcamy do współpracy.